Konica Minolta jest kluczowym producentem biurowych urządzeń wielofunkcyjnych. Bezawaryjne działanie, wysoka jakość druku oraz duże zaawansowanie technologiczne sprawiają, że urządzenia Konica Minolta pracują w tysiącach firm i domów.

Rosnąca ilość informacji sprawia, że zarządzanie dokumentami ich archiwizacja oraz porządkowanie są coraz bardziej istotnymi kwestiami w firmach. Wychodząc naprzeciw tym problemom Konica Minolta wprowadziła na rynek nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania dokumentami, dzięki którym proces reorganizacji pracy i cyfryzacji jest bardzo prosty.

Nowoczesne rozwiązania ECM (Enterprise Content Management) proponowane przez Konica Minolta ułatwiają zarządzanie pocztą elektroniczną, zarządzanie dokumentami czy przetwarzanie i przechowywanie ważnych plików i dokumentów. Co ciekawe rozwiązania Konica Minolta mogą być zintegrowane z wieloma systemami, dzięki czemu pozwalają na stworzenie wspólnego systemu zarządzania dokumentacją.
Rozwiązania ECM to kolejny dowód na to, że rozwój i nowoczesne technologie to klucz do sukcesu firmy Konica Minolta, która jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania klientów.

Nasza ocena:
« | »