tani wynajem kopiarek i kserokopiarek Wrocław

Kseromax Sp. z o. o. Wrocław zajmuje się nie tylko sprzedażą kserokopiarek, ale również ich wynajmem na zasadach leasingu. W tej formie współpracy z Klientami naszym głównym obowiązkiem jest dostarczenie wybranej przez Klienta maszyny oraz późniejsze zadbanie o ciągłość jej pracy poprzez dostarczanie materiałów eksploatacyjnych (papieru, tonerów) oraz serwisowanie kopiarki.

Wynajem kopiarek i kserokopiarek to rozwiązanie, które polecamy przede wszystkim tym firmom i instytucjom, które uważają, że zakup nowej maszyny nie jest dla nich dostatecznie opłacalnym rozwiązaniem. Szczególnie ma to miejsce w przypadku firm, w których liczba codziennych wydruków nie jest zbyt duża. W takim wariancie wynajem kserokopiarki nawet przez kilka lat będzie rozwiązaniem tańszym, niż kupno kopiarki wartej kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.


Wrocław: Wynajem kserokopiarek to opcja ekonomiczna

Wzięcie kserokopiarki w leasing będzie dla Państwa tańszym sposobem na posiadanie maszyny, która kosztuje nawet ponad dwadzieścia tysięcy złotych, a po zakończeniu umowy leasingu będą mogli Państwo kupić maszynę w pełni na własność.

Umowa wynajmu kserokopiarki podpisywana jest za pośrednictwem firmy leasingowej, która finansuje dostawę kserokopiarki z naszej strony. Umowa taka jest na czas określony a szczegółowe jej warunki zależą od wybranego modelu kserokopiarki, spodziewanej skali jej eksploatacji oraz od czasu trwania umowy.

Jeśli interesuje Państwa wynajem kserokopiarek i ich leasing, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się przedstawić ofertę, która będzie dla Państwa zadowalająca. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, wynajmu i leasingu kserokopiarek. Wiemy, jakie rozwiązania będą dla Państwa najlepsze biorąc pod uwagę wielkość firmy i profil jej działalności a przede wszystkim zapotrzebowanie na kserokopiarki i kopiarki: liczbę wydruków, skanów i innych usług. Obsługujemy Wrocław oraz okolice. Warto nam zaufać.

Nasza ocena: