tani wynajem kopiarek i kserokopiarek Wrocław

Kseromax Sp. z o. o. zajmuje się nie tylko sprzedażą kserokopiarek, ale również ich wynajmem na zasadach leasingu. W tej formie współpracy z Klientami naszym głównym obowiązkiem jest dostarczenie wybranej przez Klienta maszyny oraz późniejsze zadbanie o ciągłość jej pracy poprzez dostarczanie materiałów eksploatacyjnych (papieru, tonerów) oraz serwisowanie kopiarki.


Wrocław: Wynajem kserokopiarek to opcja ekonomiczna

Wzięcie kserokopiarki w leasing będzie dla Państwa tańszym sposobem na posiadanie maszyny, która kosztuje nawet ponad dwadzieścia tysięcy złotych, a po zakończeniu umowy leasingu będą mogli Państwo kupić maszynę w pełni na własność.

Umowa wynajmu kserokopiarki podpisywana jest za pośrednictwem firmy leasingowej, która finansuje dostawę kserokopiarki z naszej strony. Umowa taka jest na czas określony a szczegółowe jej warunki zależą od wybranego modelu kserokopiarki, spodziewanej skali jej eksploatacji oraz od czasu trwania umowy.

Jeśli interesuje Państwa wynajem kserokopiarek i ich leasing, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się przedstawić ofertę, która będzie dla Państwa zadowalająca.