kserokopiarki poleasingowe - zapraszamy do Wrocławia

Kseromax oferuje nie tylko nowe urządzenia ale również sprzedaż kserokopiarek poleasingowych marki Konica Minolta. Jest to opcja ekonomiczna skierowana do firm, które chcą posiadać urządzenie drukujące na własność, a jednocześnie chcą zaoszczędzić rezygnując z kupna kserokopiarki nowej.

Wszystkie kserokopiarki poleasingowe znajdujące się w naszej ofercie znajdują się poniżej. Są to urządzenia w doskonałym stanie technicznym, nie starsze, niż 4 lata.

Kserokopiarki poleasingowe to opcja pozwalająca zaoszczędzić

Kserokopiarka to nie tylko urządzenie, które wykonuje kopie dokumentów. Modele kserokopiarek Konica Minolta, które prezentujemy na naszej stronie to urządzenia wielofunkcyjne: drukują i kopiują w czerni-bieli lub w czerni-bieli i kolorze (w zależności od modelu kserokopiarki) zarówno bezpośrednio z komputera, jak i z pamięci przenośnych, które można podpiąć do kserokopiarki, ponadto skanują oraz faksują.

Kluczowym dla Państwa kryterium wyboru najlepszej dla siebie kserokopiarki będą funkcjonalność oraz relacja kosztów codziennej eksploatacji (cena pojedynczego wydruku, ale także amortyzacja i koszty potencjalnych napraw) w stosunku do ceny zakupu kserokopiarki. A w tym przypadku łatwo jest zaoszczędzić, wybierając zakup kserokopiarki poleasingowej, zamiast nowego urządzenia.

Kserokopiarki poleasingowe – dlaczego wybrać KSEROMAX WROCŁAW?

Kseromax jest liderem w sprzedaży kserokopiarek pleasingowych we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku. Importujemy je z Zachodu, zazwyczaj z Niemiec. Kopiarki poleasingowe mają nie więcej, niż cztery lata. Zważywszy na fakt, że kserokopiarka jest maszyną, która ma służyć o wiele dłużej, wciąż jest to urządzenie, które warto zakupić. Zanim udostępnimy dany egzemplarz kserokopiarki poleasingowej do sprzedaży, przeprowadzamy jej kompletny przegląd niemal rozbierając ją na części pierwsze oraz naprawiamy wszystkie usterki oraz te rzeczy, któe mogłyby grozić usterką. Dzięki temu mają Państwo pewność, że chociaż zakupią kserokopiarkę poleasingową, będzie ona działała, jak nowa.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji kserokopiarek poleasingowych oraz nowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. W portfolio mamy instytucje publiczne, klientów korporacyjnych oraz mniejsze firmy rodzinne. Wiemy, jak wybrać model kserokopiarki tak, aby doskonale dopasował się do Państwa wymagań i zapotrzebowania na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie w Państwa biurze. Tak, aby kserokopiarka nie okazała się za droga w eksploatacji, ale też nie a droga w momencie zakupu, jeśli okaże się, że potrzebują Państwo urządzenia o nieco niższych parametrach użytkowania a tym samym tańszego.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Obiecujemy, że dopasujemy kserokopiarkę poleasingową do Państwa potrzeb.

Nasza ocena: