Planując zakup urządzeń biurowych do firmy, należy myśleć nie tylko o wydajności pracy i cenie, lecz także o wykorzystaniu urządzeń w przyszłości. Obecnie technologie rozwijają się bardzo szybko, cały czas pojawiają się nowe funkcje i możliwości, w związku z czym nie warto inwestować funduszy w produkty, które w przyszłości nie zapewnią wydajnej i bezawaryjnej pracy.

Konica Minolta oferuje trzy różne urządzenia wielofunkcyjne dedykowane do pracy w biurze: bizhub C220, bizhub C280 i bizhub C360. Seria urządzeń Konika Minolta posiada funkcje, dzięki którym użytkownicy dbają o środowisko oraz nie marnują dużej ilości papieru, jak ma to miejsce w wielu biurach. Oszczędność papieru i tonera, niski pobór energii oraz funkcje pomagające dbać o środowisko sprawiają, że oferowane przez firmę urządzenia wielofunkcyjne to inwestycja i oszczędność, co dla każdej firmy na kluczowe znaczenie.

Na uwagę zasługuje fakt, iż proponowane przez Konica Minolta urządzenia wielofunkcyjne dla biur umożliwiają kontrolę dostępu oraz ograniczenie funkcji użytkowników. Jedno urządzenie umożliwia stworzenie kont nawet dla 1000 osób, które będą uwierzytelniane np. za pomocą skanera linii papilarnych lub bezkontaktowej karty identyfikacyjnej.

Najważniejszą zaletą urządzeń dla biur Konica Minolta jest niewątpliwie łatwa i intuicyjna obsługa. Prosty, kolorowy ekran oraz podgląd druku sprawiają, że każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić wygląd dokumentu przed drukiem i tym samym uniknąć wszelkich pomyłek.
Urządzenia Konica Minolta to nowa, wyższa jakość pracy w biurze.

Nasza ocena:
« | »