Kseromax to marka, która na wrocławskim rynku kopiarek i kserokopiarek działa już wiele lat. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki DEVELOP, które uchodzą za jedne z najlepszych firm produkujących takie urządzenia. Jednak nie tylko pośredniczymy w sprzedaży kserokopiarek – doskonale się na nich znamy, wiemy, jakie poszczególne modele mają zalety i jesteśmy w stanie Państwu doradzić z kupnem najlepszej kserokopiarki, skrojonej do Państwa wymagań.


Sprzedaż kserokopiarek – duży wybór

W naszej firmie znajdą Państwo wybór kilkudziesięciu kopiarek, kserokopiarek i maszyn drukujących w cenie od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy. W ofercie mamy popularne maszyny ze znanej serii ineo marki Develop, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Sprzedajemy zarówno kopiarki, które można ustawić na biurku, jak też urządzenia wielofunkcyjne wolnostojące. W naszej firmie znajdą Państwo urządzenia monochromatyczne (drukujące w czerni i bieli) oraz kolorowe.

W ramach naszej oferty sprzedaży kopiarek mamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy: urządzenia, które u nas Państwo znajdą, są tańsze, niż u konkurencji. Zapraszamy do współpracy i do udanych zakupów!


Sprzedaż kserokopiarek Develop – modele

Poniżej prezentujemy modele kopiarek i urządzeń produkcyjnych, które można u nas kupić. Zapraszamy do oglądania i do zapoznania się z opisami.

 

 

Nasza ocena: