testowa grafa

Kseromax Wrocław oferuje Państwu serwis kopiarek i kserokopiarek. Działamy na terenie Wrocławia i okolic, dojeżdżamy do Klienta, a zepsutą kserokopiarkę naprawiamy tak szybko, jak jest to możliwe. W razie potrzeby zapewnimy maszynę zastępczą.

Polecamy Państwu najpewniejszą formę zadbania o to, aby Państwa kserokopiarki działały zawsze bez zarzutu – umowę serwisowo-materiałową.


Serwis kserokopiarek Develop – umowa serwisowo-materiałowa


Jeśli zawrzemy umowę serwisowo-materiałową, naszą rolą będzie zapewnienie, aby Państwa kserokopiarka utrzymywała stałą jakość wydruku, a w sytuacji awarii była od ręki naprawiana. Umowa ta obejmuje z naszej strony przeglądy okresowe, obsługę techniczną, dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.

Serwis kserokopiarek i kopiarek na podstawie umowy serwisowo-materiałowej jest dla Państwa bardzo wygodną formą współpracy, ponieważ nie będą Państwo płacić za poszczególne prace, jakie wykonamy, ale będzie to stała opłata abonamentowa obliczona na podstawie średniej liczby wydruków. To nam pozwoli obliczyć koszty amortyzacji oraz koszty materiałów drukujących, a tym samym Państwa abonament.

Płacą Państwo raz w miesiącu, my zajmujemy się całą resztą.


Serwis kopiarek i kserokopiarek Develop: zalety umowy serwisowo-materiałowej:


– Stałe i przewidywalne koszty,
– brak kosztów niespodziewanych (skala awarii nie wpływa na koszt wynikający z umowy),
– Gwarancja wydłużona na czas trwania umowy,
– Szybkie naprawy (Klientów, którzy mają zawartą z nami umowę serwisową, traktujemy priorytetowo),
– Brak zmarwień o papier i tonery – my je dostarczamy.

Jeśli chcą Państwo zadbać o wysokiej jakości serwis kopiarek i kserokopiarek, zachęcamy do zawarcia z nami umowy materiałowo serwisowej – będzie to najlepsze rozwiązanie.