Kserokopiarki marki Develop i Konica Minolta, które mamy w ofercie sprzedaży, dzierżawy i leasingu, to urządzenia sprawne i działające dość bezawaryjnie. Wszyscy jednak wiemy, że rzeczy martwe czasem wykazują się złośliwością i psują się – zwykle w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Dlatego Kseromax Sp. z o. o. oferuje Państwu serwis kopiarek i kserokopiarek na terenie Wrocławia i w okolicach. W ofercie mamy dwa modele współpracy:

Bieżący serwis kserokopiarek Wrocław – gwarancyjny i pogwarancyjny

kserokopiarki kopiarki

Polegający na tym, że gdy zauważają Państwo awarię, dzwonią Państwo a my przyjeżdżamy i naprawiamy. Postaramy się naprawić Państwa kserokopiarkę niezwłocznie – najlepiej tego samego dnia u Państwa w firmie. Możliwa jest jednak sytuacja, gdy kopiarkę będziemy musieli zabrać do siebie, jeśli awaria będzie zbyt duża, ale w takiej sytuacji możemy Państwu zapewnić maszynę zastępczą, aby nie byli Państwo narażeni na brak kserokopiarki.

W ten sposób reperujemy kopiarki na terenie Wrocławia zarówno gwarancyjnie i pogwarancyjnie. W tym drugim przypadku koszt uzależniony jest oczywiście od skali prac.

Serwis kopiarek na podstawie umowy materiałowo-serwisowej

Aby unikali Państwo niespodziewanych kosztów związanych z serwisem kserokopiarki, proponujemy umowę materiałowo-serwisową. W tym wariancie współpracy płacą Państwo stały miesięczny abonament, a my w ramach tej opłaty zobowiązujemy się dostarczać na czas tonery i papier oraz co ważniejsze: naprawiać wszelkie usterki, jakie pojawią się w kserokopiarce. Oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów. Abonament będzie obejmował naprawy bez względu na ich skalę. Więcej na temat umowy materiałowo-serwisowej dowiedzą się Państwo tutaj: serwis kserokopiarek Wrocław.

Nasza ocena:
« | »