bizhub360Konica Minolta Bizhub C360 to drukarka idealna do praktycznie każdego biura. Jej największą zaletą jest bardzo dobra szybkość wydruku – około 36 kopii na minutę – zarówno czarno-białych (monochromatycznych), jak i kolorowych. Śmiało można powiedzieć, że będzie kserokopiarką tam, gdzie drukuje się dość często i nie chce się tracić czasu na oczekiwanie na gotowe kopie. Jest również oszczędna w zakresie pobierania prądu, jak i zużywania toneru.

Konica Minolta Bizhub C360 jest chwalona nie tylko przez nas

Konica Minolta Bizhub C360 to oczywiście nie tylko kserokopiarka, ale biurowe urządzenie wielofunkcyjne. Tak samo, jak szybko drukuje, również bardzo sprawnie, a przede wszystkim precyzyjnie skanuje oraz faksuje. Te wszystkie zalety to nie tylko nasza opinia, ale również światowych ekspertów. Model Bizhub C360 otrzymał bowiem niemiecki certyfikat jakości Blue Angel oraz spełnia standardy Energy Star. Nie można też zapomnieć, że C360 to bardzo cicha kserokopiarka, która z pewnością nie będzie przeszkadzała w wykonywaniu innych obowiązków w biurze.

Jesteśmy przekonani, że kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C360 to urządzenie, które zadowoli każdego użytkownika, głównie dzięki swojej dobrej relacji ceny do jakości pracy. Dlatego kopiarka ta znajduje się w ofercie Kseromax. Zapraszamy na tę stronę: specyfikacja Bizhub C360, abyście mogli zapoznać się Państwo ze szczegółową specyfikacją techniczną i możliwościami tego urządzenia. W sprzedaży mamy kserokopiarkę C360 zarówno nową, jak i poleasingową.

Konica Minolta Bizhub C360 – film poglądowy:

Nasza ocena:
« | »