kserokopiarki Wrocław i okolice - zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu!

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Odległość nie ma znaczenia.

Współpracujemy z Klientami z całej Polski


Urządzenia biurowe – sprzedaż, wynajem i serwis

ul. Słoneczna 8
55-330 Pisarzowice
tel: +48 500 113 282
mail: kserokopiarkiwroclaw@gmail.com


Kserokopiarki Wrocław – tylko z Kseromaxem

Kseromax Wrocław to firma z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze Klienta biznesowego w zakresie dystrybucji kserokopiarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. W naszej ofercie są kserokopiarki najpopularniejszych marek, czyli Konica Minolta oraz Ineo Develop. W naszym serwisie znajdą Państwo takie modele kserokopiarek, jak bizhub c220, bizhub c253, bizhub c203.

Specjalnie dla Państwa, wiedząc, że osoby zajmujące się prowadzeniem biznesu są wymagające i oczekują dobrej oferty, przygotowaliśmy kilka form współpracy w zakresie dystrybucji kserokopiarek do Państwa firmy. Podstawową ofertą jest sprzedaż kopiarek. Oferujemy urządzenia nowe, ale również opcję bardziej ekonomiczną, czyli sprzedaż urządzeń poleasingowych. Kserokopiarki takie są w pełni sprawne, przeszły pełny serwis i mają nie więcej, jak cztery lata, co w przypadku takich maszyn nie jest dużym stażem.

Rozumiejąc, że niekoniecznie będą Państwo chcieli kupować kserokopiarkę, oferujemy również dzierżawę kopiarek. W tym modelu współpracy Państwo ponoszą stałą miesięczną opłatę, której wielkość uzależniona jest od modelu kserokopiarki oraz spodziewanego natężenia jej eksploatacji, a w zamian otrzymują Państwo w użytkowanie nową Konicę Minoltę a dodatkowo materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, papier) oraz serwis na wypadek awarii.

Zapraszamy do naszej firmy jeśli chcą się Państwo zaopatrzyć w sprawną, tanią w eksploatacji i wydajną kserokopiarkę. Jeśli nie są Państwo pewni, jaka forma współpracy będzie najlepsza w kontekście działalności Państwa firmy, czy zdecydować się na urządzenie nowe, czy używane, czy na kupno, leasing, czy dzierżawę, chętnie doradzimy. Od tego jesteśmy. Kserokopiarkami zajmujemy się już od wielu lat, obsłużyliśmy już dziesiątki, jak nie setki firm we Wrocławiu i w okolicach.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Nasza ocena:

Zabezpieczenie:
3 + 5 =