fotoksero

Dzierżawa kserokopiarek – idealna dla mniejszych i średnich firm

Nie wszystkie firmy będzie stać na to, aby zakupić do biura nową kserokopiarkę. W pełni to rozumiemy, dlatego nasza firma przygotowała dla Państwa specjalną ofertę, dzięki której Państwa Firma będzie cieszyła się nowoczesną, w pełni funkcjonalną kserokopiarką, a jednocześnie nie będzie musiała płacić pieniędzy na jej zakup.

Dzięki naszej ofercie dzierżawy kserokopiarek zapłacą Państwo za użytkowanie maszyny, ale nie za nią samą. Takie rozwiązanie jest ma również inne zalety.


Zalety dzierżawy kopiarek:

– Nie muszą Państwo płacić za koszty amortyzacji,
– Koszty użytkowania kserokopiarki są równomierne i relatywnie niskie – wynikają jedynie z eksploatacji,
– Opłaty za dzierżawę kserokopiarki wliczą sobie Państwo w koszty prowadzenia działalności gospodarczej,
– zapewnimy stałą opiekę nad kserokopiarką: usterki będą usuwane od ręki,
– jeśli kserokopiarka będzie miała większą awarię, zapewnimy urządzenie zastępcze.


Wrocław – dzierżawa kserokopiarek – koszty

dzierżawa kserokopiarek we Wrocławiu - nasza oferta

dzierżawa kopiarki to idealne rozwiązanie dla mniejszych firm we Wrocławiu

Dzierżawa kserokopiarki we Wrocławiu – dlaczego warto nas wybrać?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dzierżawy kserokopiarek. Kseromax to firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, dzierżawie i wynajmie urządzeń drukujących, kserokopiarek i kopiarek. Mamy bardzo atrakcyjny cennik: najtańsze kserokopiarki zaczynają się u nas od 160 złotych miesięcznie.

Dzierżawa kserokopiarek w oparciu o przynajmniej trzy lub czteroletnią umowę z nami (długość umowy zależy od modelu wypożyczanej kserokopiarki) to oferta skierowana przede wszystkim do mniejszych firm i instytucji, gdzie liczba wydruków nie jest na tyle duża, aby uzasadniony był zakup kserokopiarki. W tym modelu ponoszą Państwo jedynie koszty eksploatacji kserokopiarki, a nie samej maszyny. My zaś ze swojej strony w ramach usługi zapewniamy ciągłość działania kserokopiarki: dowozimy i instalujemy na czas papier i tonery, wykonujemy naprawy bez dodatkowych kosztów na wypadek awarii, a gdyby podziało się coś bardziej poważnego i musielibyśmy zabrać kserokopiarkę do siebie na kilka dni, zapewniamy sprzęt zastępczy.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani dzierżawą kserokopiarki do swojego biura. Obsługujemy Wrocław i okolice.

Nasza ocena: